İkizler Burcu 2014 Falı Genel

2014 yılında farkında olmadan yaşayacağınız bir takım değişiklikler olacak. Pluto, yedinci evinizde ve burada yavaş hareketine devam ediyor. Uzun bir süre devam edecek olan bu geçiş ilişkilerinizin daha özel olmasını ve samimiyet duygusunun gelişmesini sağlıyor.

Hiç beklenmedik olayları, bir anda gelişen olayları simgeleyen Uranüs, onuncu evinizde ve Balık burcunda bulunuyor. Bu durum kariyer ile ilgili konularda gelişmelere, değişimlere ve beklenmedik durumlara neden oluyor. Şuan ki mesleğiniz ne olursa olsun, bundan daha farklı bir iş hayatına ve meslek hayatına adım atabilirsiniz.

Dokuzuncu evinizde olan Neptün, burada ki konumuna uzunca bir süre daha devam ediyor. Bu geçiş, deniz aşırı seyahatlerinizde, eğitim durumunuz ve hukuki işlemler ile ilgili durumlarda sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bunun haricinde dini konularda daha yoğun duygular yaşamanıza neden olur.

Satürn, fiziksel gerçekliği yönetir. Bu yıl burcunuzdaki konumu ise üçüncü eviniz olan Aslan burcu. Satürn'ün durumu açısından yapmakta olduğunuz veya devam eden projelerinizde gelişmeler yapabilir, değişiklikler meydana getirebilirsiniz. Aile ile ilgili konularda ise bazı sorunlar gündeme gelebilir. Olumlu yanınız ile birçok sorunun üstesinden geleceksiniz.

Parasal konularda ise, Temmuz ve Ağustos ayı oldukça iyi bir dönem. Nedeni ise, Merkür'ün parayı temsil eden ikinci evinizde olması. Bu tarihlerde yatırım yapabilir, paranızı katlayabilirsiniz.

Haziran ve Temmuz ayında Venüs burcunuzda olacak, bu durum çekiciliğinizi artıracak ve fiziksel ilişki çekiminiz daha da güçlü olacak. İsteklerinizi gerçekleştirmede gayet iyi durumda olacaksınız. Yine bu dönemde gerçekleşecek duygu yüklü ilişkiler, daha da derinlik kazanacak. Bu durumun daha yoğun olacağı dönem ise Eylül ve Ekim ayları. Yine bu dönemde yeni bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Hali hazırda olan ilişkinizi ise ciddi kararlar alarak resmileştirebilirsiniz.

2014 yılında bir ay kadar burcunuzda kalacak olan Jüpiter, gün içerisinde yapmakta olduğunuz işlerin daha da fazla olmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak. Hayatınızı değiştirmek adına yapmakta olduğunuz işlerde başarıyı yakalayacaksınız. Üzerinize biraz daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Edindiğiniz görevleri bakış açınız sayesinde eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.

Kasım ayında burç değiştirecek olan Jüpiter, Yay burcuna yani yedinci evinize giriyor. Bu nedenle ilişkileriniz gelişebilir, evlilik gündeme gelebilir. İş yaşantınızda ise gelişmeler söz konusu olacak.

Mart, Temmuz ve Kasım ayında geri gidecek olan Merkür, iletişimlerde sorun yaşamanıza, yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu nedenle konuşmalarınızda dikkatli olmalı, kullanacağınız kelimeleri özenle seçmelisiniz. Seyahat yapmak istiyorsanız, sorunlara açık olmalısınız. Hatta çok önemli olmadığı sürece yolculuk yapmamanız iyi olacak. İmzalayacağınız önemli belgeleri tekrar tekrar okumalısınız.