İkizler Burcu Ekim 2017

İkizler Burcu Ekim 2017

İkizler Burcu Ekim 2017 İş

Sevgili İkizler burcu, Ekim 2017'de sakin giden iş hayatınızın bir anda hareketlenecek olmasına hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınızda şu an için her şey kontrolünüzü altında giderken işler birden değişebilir. Aslında bu durumu can sıkıcı olumsuzluklar olarak görmemelisiniz. İş ve kariyer hayatınızda karşınıza çıkacak olan hareketlilik size fayda sağlayacaktır. Bu açıdan da yaptığınız işin pek önemi olmayacak.

Ekim 2017'de sizden kıdem olarak daha iyi seviyelerde olan çalışma arkadaşlarınızın zaman zaman görüşlerine ihtiyaç duyacaksınız. Sizin sürekli olarak başarıya ulaşmanızı kıskanan ve başarısız olmanızı görmeyi dört gözle bekleyen bir kişi var. Bu kişiyle aranızdaki bağı en kısa zamanda kopartmanız gerekli. Ekim 2017'nin ortalarına doğru sizden beklenen her şeyi karşılamaya başlıyorsunuz.

Zaman zaman üzerinizde anlamsız gerginlikler oluşacak ve buna bağlı olarak birlikte iş yaptığınız kişi veya kişilerle aranızın açılma ihtimali var. Sinirlendiğiniz zamanlarda ağzınızdan çıkanı kulağınız duymuyor İkizler burcu. Şu an mesleki açıdan sahip olduğunuz konumu mutlaka koruma altına almanız gerekiyor. Geride bıraktığımız dönemde maddi anlamda kendinizi toparlamaya başlamıştınız ve bu dönem rahatlığın keyfini çıkartacaksınız.

İkizler Burcu Ekim 2017 Aşk

İkizler burcu, Ekim 2017'de aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha aktif olacaksınız gibi duruyor. Özellikle iş hayatınıza verdiğiniz önemden dolayı aşk hayatınızla yeteri kadar ilgilenemiyordunuz. İş ve aşk hayatınız arasında dengeyi kurmayı başarırsanız şu an ilişkinizde yaşanan anlaşmazlıkların da kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi bu dönem içerisinde de aşk hayatınızda aksilikler olacak ancak yıpratıcı olmayacağı kesin.

Ekim 2017'de birlikteliğinizle ilgili konularda ne kadar yapıcı olursanız, o kadar keyifli ve güzel bir süreç geçireceksiniz İkizler burcu. Birlikte olduğunuz kişi sizin sorunlarını anlamıyor, sorumlulukların size yük olduğunu fark etmiyor değil. Yaşanan olumsuzlukların bu dengeli olmasının tek sebebi en doğru şekilde paylaşım yapamıyor olmanızdan kaynaklanıyor. Partnerinizle paylaşımlarınızı en iyi şekilde yapmayı alışkanlık haline getirin.

Yalnız olan İkizler burcu insanları, Ekim 2017'de aşk ve ilişki hayatınızda çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sosyal hayatınızın aşk hayatınıza etkisi sandığınızdan da fazla aslında. Bu süreç içerisinde yapacak olduğunuz yaklaşımların sizi mutlu edeceğini bilmeli ve birlikteliğinizi sağlama almalısınız. Çevrenizde bulunan karşı cins sayısı artarken sizin kendinize olan güveniniz de tavan yapmaya başlayacak.

İkizler Burcu Ekim 2017 Sağlık

İkizler burcu, Ekim 2017'de hava koşullarından kaynaklanabilecek ağrılarınız olabilir. Sıcak soğuğa, soğuktan sıcağa geçerken elinizden geldiğince dikkatli olmaya çalışmalısınız. Ayrıca Ekim 2017'nin ortalarına doğru sağlığınızla ilgili hassas olan bölgeleriniz var ve bunlar, boğaz ve bel bölgeniz. Ayın sonlarına doğru kilo almaya müsait olacaksınız. Kalori bakımından yüksek gıdalardan uzak durmaya çalışın.

İkizler Burcu Ekim 2017. İkizler Burcu Ekim 2017 Yorumu. İkizler Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2017 İkizler Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!