Aslan Burcu

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Yönetici gezegeni Güneş, Grubu Ateş olan Aslan burcu, genel özellikleri bakımından hayat dolu, sevecen ve oldukça enerjiktir. Yerinde durmayı başaramaz, sürekli hareket halinde olmak ister. Son derece cazibeli kişilikleri vardır. Her konuda en önde, lider olmak ister. Işıl ışıl parlayan gözlere sahiptirler. Giyim konusunda yeteneklidirler ve fiziksel olarak son derece çekici özellikleri vardır.

Aslan burcu son derece kibirli ve zaman zaman kendini beğenmiş olabilir. Çoğu zaman bencil davranışlar sergileyebilir ve bu konuda insanları sinir edebilir. Aslan burcu insanları daima değer verdikleri insanların yanında olur ve asla onları yalnız bırakmazlar. İnsanları güldürmeyi ve eğlendirmeyi bilirler. Espri yetenekleri üst düzeydir. Aslan burcu, genel olarak sağlık konusunda pek sıkıntı çekmez ancak, ruhsal dengelerine önem vermeleri gerekir.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği oldukça zeki, romantik, ve sevecen tavırları ile dikkat çeken kişilerdir. Her durumda ılımlı olmasını bilir. Ani düşünce ve harekete geçme yetenekleri vardır. Çok gururlu yapıları vardır ve bunun kırılmasına asla izin vermezler. Övülmek, Aslan burcu erkeğinin vazgeçemeyeceği bir durumdur. Ateş grubunun üyesi olduğundan kızgınlığı bir ateş gibi parlar. Yine de kin tutmasını bilmez ve kolay affeder.

Aslan burcu erkeği sorumluluklarının farkında olan kişidir. Yine de bu konuda emir almaktan hoşlanmaz. Yöneten taraf olmak ister. Çevresindeki herkesi kolaylıkla etkileyebilir. Dostluk, Aslan burcu erkekleri için çok önemlidir ve fazlaca değer verirler. Bu nedenle birçok dostu vardır. Fiziksel yapılarından dolayı herkesi beğenisini kazanırlar.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını genel olarak kendine güvenen, özgüveni yüksek kişilerdir. Hayatlarında en fazla dürüst olmaya önem verir. Dürüst olmayan, yalan söyleyen insanlardan da nefret ederler. Çekingen değildir, olduğu ve içinden geldiği gibi davranır. Yine de rol yapmayı sevdiklerini söylemek gerekir. Canlı, neşeli ve enerji dolu yapıları vardır.

Aslan burcu kadını için arkadaşlık ve dostluk çok önemlidir. Herkes ile arkadaş olmak ister ancak çok az insanı da dost olarak seçerler. Özgürlüğüne düşkün, kısıtlanmaktan hoşlanmayan kadınlardır. Cömert bir kişiliğe sahiptir. Elinde para tutmasını bilmez, harcamayı sever. Özelliklede giyim için. Ev hayatlarına önem verirler. Fiziksel olarak çok çekici yapıları vardır.

Aslan Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Aslan kişilerde liderlik ön plana çıkar. Özgüvenleri her zaman üst seviyededir. İnsanların ve olayların merkezinde olmak ister. Kişilik olarak oldukça güçlü insanlardır. Yaratıcılık yetenekleri üst düzeydir. Yapmacık değildir ve kendilerine özgü davranışlarda bulunurlar. Güzel olan her şeye aşırı düşkünlükleri vardır.

Aslan Burcu Ünlüleri

Yerliler: Ahu Tuğba, İzzet Günay, Uğur Mumcu, Cenk Koray, Gönül Yazar, Sibel Can.

Yabancılar: Fidel Castro, Alfred Hitchcock, Robert De Niro, Bill Clinton, Madonna, Carl Gustav Jung, Bernard Shaw, Mata Hari, Napoleon Bonaparte, Yves Saint Laurent, Stanley Kubrick, Charles Bukowski.

Aslan Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Söz konusu Aslan burcu erkeğinin aşk hayatıysa, ilk olarak aşırı derecede sahiplenici ve birlikte olduğu kişiyi yönetme isteği içerisinde olduğunu söylemek gerekir. Partnerine her şeyiyle sahip olmak ister. Aşık olmuş olan Aslan burcu erkeğinin önünde durmak neredeyse imkansızdır. Aslan burcu erkeği, birlikte olduğu kadına hayatı cennete çevirebilir. Son derece tutkulu bir aşıktır. Koç kadını ve Yay kadını ile uyumlu birlikteliğe sahip olabilir.

Kadını: Aslan burcu kadını, aşk hayatında son derece ateşli, çekici ve tutkuludur. Bunları sergilemekten büyük keyif alırlar. Aslan burcu kadınının gönlünü ve sevgisini kazanmak büyük çaba ister. Birlikteliğinde her şeyiyle partnerinin olmaya hazırdır. Aşık olduğunda partnerini kıskanır ve sahiplenir. Terazi, Koç ve Başak erkeğiyle son derece güzel ve uyumlu bir aşk yaşayabilir.

Aslan Burcu Nelerden Hoşlanır

Aslan burcu insanları sanatla ilgilenmekten büyük keyif alır ve bu konuda aktiviteye katılmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda siyasetle uğraşmayı severler. Her şeyin en iyisine sahip olmayı severler. Lükse ve konfora bayılırlar. Gezmek ve arkadaşlarıyla eğlenmek vaz geçemeyecekleri bir durumdur. Yeni fikirler sunmaktan ve yaratıcı olmaktan hoşlanırlar.

Aslan Burcunu Etkilemenin Yolları

Aslan burcu insanlarını etkilemek istiyorsanız, öncelikle işinizin gerçekten zor olduğunu bilmelisiniz. Güçlü bir kişiliğiniz olmalı, ilgili ve cömert olmalısınız. Gözünüzün dışarıda olduğunu hissetmemeli. Maddi anlamda güçlü olmalısınız. Aslan burcunu etkilemek istiyorsanız, değerli olduğunu hissettirmelisiniz.

Aslan Burcu. Aslan burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Aslan burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Aslan burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!