İkizler Burcu 2018

İkizler Burcu 2018 Falı

İkizler burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber hayatınızın her alanında biraz daha ciddiyet içerisinde olacaksınız. Yaşınız kaç olursa olsun, içinizde büyümek bilmeyen bir çocuk var ve bu çocuk ön plana çıktığı zamanlarda yaşantınızdaki çoğu sorumluluğunuzu görmezden gelebiliyorsunuz ki bu da çekmiş olduğunuz zorlukların, karşılaştığınız engellerin en büyük nedeni. 2018 yılı sizin olgunluk göstereceğiniz ve hayatın gerçeklerini net olarak görebileceğiniz süreç. Attığınız adımdan emin olacak, ne yaptığınızı bileceksiniz.

2018 yılı içerisinde duygu ve düşüncelerinizin de değişim gösterme ihtimali var. Özellikle sosyal yaşantınız buna bağlı olarak farklılık göstereceği için şu an dostunuz olarak gördüğünüz kişinin hal ve hareketlerinden sürekli olarak şikayet edebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediklerinizi yapmaktan biraz olsun vaz geçmelisiniz. Her istediğinizin her zaman olmayacağının artık bilincine varmanız daha doğru olacaktır.

Gerek iş gerekse de eğitim hayatınızda artık neler başarabileceğinizin farkında varın. Şundan emin olabilirsiniz, yıl içerisinde iş veya eğitim hayatınızda ortaya koyacak olduğunuz her türlü mücadeleden büyük kazanımlar elde edebilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmayacağınız ve hayatın gerçeklerini net bir şekilde göreceğiniz için sosyal hayatınızdan uzaklaşma ihtimaliniz var ancak bunu kendinize dert edinmeyin.

İkizler burcu, 2018 yılının sonlarına doğru olumlu adımlar atacak, size faydası dokunacak çalışmalara yoğunlaşacaksınız. Zorlanacaksınız, sıkıntı çekeceksiniz ancak bu tarz durumları kafanıza takmaya devam etmemelisiniz. Değerlendirmeniz gereken uzunca bir süreç var önünüzde İkizler burcu. 2018 yılının her açıdan kıymetini bilmelisiniz. Yıl sonunda geriye dönüp baktığınızda pişmanlığınız olmamalı.

İkizler Burcu 2018 İş Hayatı

İkizler burcu, 2018 yılı odaklanma ve motivasyon açısından zorluk çekmeyeceğiniz bir yıl ve bu da iş, kariyer bağlamında fazlasıyla şanslı olacağınız anlamına gelmekte. İş hayatınızda belirli bir hedefiniz ve hayaliniz var, olması da iyi. Gözünüzü hedefinize çevirdiğiniz zaman karşınıza ne gibi sorunlar çıkarsa çıksın üstesinden gelmenizi sağlayacak zihinsel ve fiziksel yeteneğe sahipsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerin kıymetini bilin.

2018 yılının ortalarına doğru iş ve kariyer hayatınızda ufak da olsa bir gerileme yaşanacak. Hedeflediğiniz konuma hızla ilerlerken duraklama sürecine gireceksiniz. Yine bu süreç içerisinde içinizdeki heyecanı diri tutmaya ihtiyacınız var. Cesaret söz konusu olduğunda sizin için sadece lafta kalan bir kavram. Aklınızda iş ve kariyer hayatınızla ilgili çok güzel fikirler olmasına rağmen bir türlü harekete geçemiyorsunuz.

İkizler burcu, 2018 yılının ikinci yarısından sonra iş ve kariyer hayatınızı istediğiniz gibi domine edebileceksiniz. Telafisi zor olacak harcama ve yatırımlar yapmamaya çalışın. Mantığınıza yatan bir işi duygularınızla da sorgulamalı ve iki taraftan da olumlu görüşlere sahipseniz o zaman harekete geçmelisiniz. Genel olarak 2018 yılında maddi açıdan karlı çıkacaksınız. Yıl içerisinde maaşınızla ilgili istediğiniz artışla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu 2018 Aşk Hayatı

İkizler burcu, 2018 yılının aşk hayatınıza doğrudan ve en önemlisi köklü etkilerde bulunacağını düşünüyorsanız beklentileriniz karşılıksız kalabilir. Jüpiter, hiç beklemediğiniz ve özellikle aşktan yana ümidinizi kestiğiniz anda karşınıza sizi etkileyecek, içinizdeki tutkunun yeniden alevlenmesini sağlayacak kişiyi karşınıza çıkartacak. Hayatınızın diğer alanlarında karşınıza çıkan sorunları aşk hayatınıza dahil etmemeye çalışın.

2018 yılının ortalarına doğru uzun süredir ön planda olmayan bağımsızlık ve özgürlük ihtiyacınız yeniden alevlenmeye başlayacağı için birlikteliğinizden uzaklaşma ihtimaliniz söz konusu. Aşk hayatınızda köklü değişikliklere yönelmeden önce hislerinizi ve düşüncelerinizi birlikte olduğunuz kişiyle paylaşmayı düşünebilirsiniz. Hem mantığınızı hem de duygularınızı kullanmaya ihtiyacınız olacak İkizler burcu.

Yalnız olan İkizler burcu insanları, eğitim veya iş hayatınıza devam ediyorsanız yakınınızda olan bir kişi size karşı sandığınızdan daha farklı duygular beslemekte. Kısa zaman içerisinde de bunu fark edecek aranızda bu konuyla ilgili konuşmalar gerçekleştireceksiniz. Birlikteliğiniz olsa dahi bu gibi durumla karşılaşacağınız için başınızı yastığa koyduğunuz sıralarda o kişiyi düşünmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. Bu nedenle, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınızla ilgili konularda temkinli olmalısınız.

İkizler Burcu 2018 Sağlık

İkizler burcu, 2018 yılında sağlığınızla ilgili konularda rüzgar bir lehinize bir de aleyhinize esmeye başlayacak. Sorumlulukların arttığı zamanlarda zihinsel olarak kısıtlama yaşamanız gayet normal. Ruhsal açıdan kendinizi iyi hissetmiyorsanız kendinize biraz daha zaman ayırmanızı öneririz. Yılın ortalarına doğru sağlığınız gerileyecek ve temponuzda düşüş yaşanacak. Dinlenmeniz şart ve göz ardı edilemez.

Şu an devam etmekte olan bir sağlık sorununuz varsa hiç zaman geçirmeden doktorunuza görünmelisiniz. İyi geleceğini düşündüğünüz ilaçları doktorunuz izin vermeden kullanmaya devam etmemelisiniz. Kas ağrılarınız artma ihtimali de söz konusu. Spor yapmanız gerekiyor. İkizler burcu, 2018 yılının sonlarına doğru ise mideniz hassaslaşacak. Yediklerinizin ve içtiklerinizin dokunma ihtimali var.

İkizler burcu 2018. İkizler burcu 2018 falı. İkizler burcu 2018 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!