İkizler Burcu Aralık 2018

İkizler Burcu Aralık 2018

İkizler Burcu Aralık 2018 İş

Aralık 2018'te Uranüs ve Jüpiter geri hareketine başlayacak. Bu durum iş hayatınızda enerji kaybetmenize ve daha az verimli olmanıza neden olabilir. Ancak, bu durum moralinizi bozmasın. Aralık ayının ortalarından sonra, olumsuz durumlar bir, bir ortadan kalkacak ve geri giden gezegenler sizi desteklemeye başlayacak.

Aralık ayı içerisinde, birlikte olduğunuz kişiyle iş hayatına atılabilirsiniz. Ailenizle ortak iş yapıyorsanız geçmişte yaşanmış ve unutulmuş bir takım sorunlar tekrar gündemi meşgul edebilir. Venüs, Merkür ve Satürn birlikte hareket edecek. Bu durum iş hayatınızda daha verimli ve başarılı olmanızı sağlayacak.

Aralık ayında, çalıştığınız yerde, bazı kişilerle ters düşebilir ve tartışmalar içerisine girebilirsiniz. İş konusunda sizinle aynı görüşü savunmayan ve sizin düşüncelerinizin yanlış olduğunu söyleyen kişilerle sert tartışmalar içerisine girebilirsiniz, dikkatli olun. Karşınızdaki insanı yargılarken aşırıya kaçabilirsiniz.

Aralık 2018 ortak işler yapmak için uygun bir dönem olacak. Yapacağınız işler ve kurduğunuz projeler üst seviyede olacak ve kariyeriniz açısından sizi yükseltecek. Parasal kaynaklarınızı yenileme ihtiyacına girebilirsiniz. Büyük projeler için güçlü altyapılar oluşturacaksınız.

İkizler Burcu Aralık 2018 Aşk

Aralık ayında, geçen ay olduğu gibi yoğun duygusallık içerisinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki duygusal bağ, bu dönem içerisinde daha da kuvvetlenecek. Daha önce aklınızda olmayan, yeni ve kökten değişimler söz konusu olabilir. Bazı İkizler burcu insanları, Aralık ayı içerisinde sansasyonel birliktelikler yaşayabilir ve herkesi şaşırtabilir.

Aralık 2018'te sizden yaşça büyük bir kişiyle aşk yaşama olasılığınız çok yüksek. Birlikteliğinizde ciddi adımlar atacaksınız. Aldığınız kararlar aileniz tarafından onaylanmayabilir. Uzun yıllar devam eden birlikteliği olan İkizler varsa, bu dönem içerisinde birlikteliklerini evlilik ile taçlandırabilir.

Aralık ayı içerisinde çok dikkat çekici olacaksınız. Karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak ve bu dönem içerisinde gizli aşklar yaşama olasılığınız yüksek. Gördüğünüz ilgi, size yanlış adımlar attırabilir. Fiziksel ilişki istekleriniz bu dönem içerisinde artacak ve karşı cinsi etkilemek isteyeceksiniz. Dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu Aralık 2018 Sağlık

Aralık ayı içerisinde aksiyondan ve fazla heyecandan uzak durmalısınız. Kendinize dikkat ettiğiniz sürece sağlık konusunda sıkıntılar yaşamayacaksınız. Duygusal olarak yoğun günler yaşayacaksınız ve bu durum bir hayli stresli olmanıza neden olabilir. Düzenli beslenmeli ve aşırıya kaçmamalısınız. Kemikleriniz ve dişleriniz, Aralık ayı içerisinde önemli olacak. Sizin niçin gerekli olan vitaminleri almalısınız ve spor yapmaya vakit ayırmalısınız.

İkizler Burcu Aralık 2018. İkizler Burcu Aralık 2018 Yorumu. İkizler Burcunun Aralık ayı burç yorumları nedir? Aralık 2018 İkizler Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!