İkizler Burcu Ekim 2018

İkizler Burcu Ekim 2018

İkizler Burcu Ekim 2018 İş

Sevgili İkizler burcu, Ekim 2018'de öncelikle bu dönemi nasıl geçirmek istediğinize bir karar vermeli sonrasında adım atacak döneme başlangıç yapmalısınız. Eksiklikleri doğru analiz edebilirseniz, kısa zaman içerisinde bu koşulları tersine çevirebilir ve istediğiniz çalışmalar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi destekleyen insanlar olduğu kadar desteklemeyen insanlar da olacaktır. Tam da bu noktada sizden beklenen olgunluğu ortaya koymalısınız.

İşlerinizde ki eksikler veya kariyer alanınızdaki piyasa durgunluğu sizin de çalışma isteğinizi olumsuz anlamda etkiliyor olabilir. Sizin çalışma şeklinizde herhangi bir olumsuzluk yok ancak işlerin kapalı olması biraz geri planda olmanıza neden oluyor olabilir. Sırtınızdaki yükün arttığını hissedeceksiniz. Çok çalışmayacağınız bir dönem olmasına rağmen, durgunluk size yük yükleyebilir.

İkizler burcu, Ekim 2018'in sonlarına doğru işleriniz açılmaya başlayacak. Çevrenizde size güvenen insanlar var ve bu kişilerle birtakım işbirlikleri içerisine girebilirsiniz. İlk başlarda söylediğimiz, ayın genelini ilgilendiren planlamanın doğru gidip gitmediğini kontrol edin. Karakteristik özellikleriniz söz konusu olduğunda, bir plan yapıyorsanız mutlaka gerçekleştirirsiniz. Şans sizinle olacak İkizler burcu.

İkizler Burcu Ekim 2018 Aşk

İkizler burcu, Ekim 2018 ile beraber aşk ve ilişki haritanızı ilgilendiren gezegensel etkiler alacaksınız. Özellikle de birlikteliği olan kişilerin daha fazla dikkat etmesi gerekiyor. Aşk hayatınızın gidişatı aslında tamamen sizin davranışlarınıza, sarf edeceğiniz sözlere bağlı. Sosyal hayatınızın da bu hareketlilikte çok fazla etkisi olacak. Sizden beklenmeyecek düzeyde duygusallık içerisine girebilirsiniz.

Ekim 2018'in ortalarına doğru, dönemin ilk başlarında hata yapmadıysanız ve ilişkiniz sonlanmadıysa artık daha mutlu ve huzurlu olacaksınız. Partnerinize anlatmak istediğiniz bazı şeyler var ancak doğru noktalara değinmediğiniz sürece, şikayet ettiğiniz yanlış anlaşılmalar da devam edecektir. Partnerinizle aranızdaki bağı sıkı tutmalısınız. Ufak tefek tartışmaların birlikteliğinize zarar vermesine izin vermemelisiniz.

İkizler burcu, Ekim 2018'in genelinde ilgi göreceğiniz için yalnızlığınızla ilgili olarak çok fazla dert edinmeniz gereken bir durum da olmayacak. İlginizi çeken veya ilerleyen günlerde çekecek bir kişiyle ilişki adımları atabilirsiniz. Yakınlaşma içerisinde olduğunuz kişiye de kendinizi en doğru şekilde tanıtmanız gerekiyor. Olumsuzlukları nasıl lehinize çevireceğinizi de iyi biliyorsunuz İkizler burcu.

İkizler Burcu Ekim 2018 Sağlık

İkizler burcu, hayatınız sağlığınız dışında bir hayli karışık. Sağlık durumunuz iyiye gitmek istiyor ancak hayatınızın diğer bölümünde yaşadığınız sorunlar ve sıkıntılar sizi fazlasıyla etkiliyor. Özellikle de gerginliğinizden mutlaka kurtulmalısınız. Kendinize zarar verdiğinizi inatla görmezden geliyorsunuz. Yoğun süreçten sağlığınıza zarar gelmeden çıkmalısınız.

İkizler Burcu Ekim 2018. İkizler Burcu Ekim 2018 Yorumu. İkizler Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2018 İkizler Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!