İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu erkeğinin fiziksel olarak dikkat çekici olduğunu öncelikle söylemek gerekir. Dikkat çekici, uzun ve ince yüz yapısına sahiptir. Dudakları dolgun, elmacık kemikleri çıkık ve kemikli bir burun yapısına sahiptir. İkizler burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve zayıf bir vücuda sahip olur. Zayıf olmalarını hızlı metabolizma yapısına borçludurlar.

Omuzları hafif bir şekilde öne eğik durur. İkizler burcu erkeğinin gerçekten değişik bir giyim tarzı olduğunu belirtmek gerekir. Modayı her zaman takip etmek ister. İstediği, gözüne hoş gelen her kıyafeti alırlar. Bu nedenle karışık bir dolaba sahiptir. Ayakkabıya olan merakları çok fazladır.

İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği: İkizler burcu erkeği denildiğinde, bir bedende çift kişilik, ilk akla gelen olmalıdır. İki kişilikten birincisi; son derece meraklı, son derece zeki, yerinde duramayan ve içi içine sığmayandır. Akla gelebilecek her şey ile yakından ilgilenir. Dışarıdan bakıldığında, o konuda fikri yokmuş gibi görünebilir ancak anlatmaya başladığında herkesi şaşkına çevirebilecek özellikleri vardır. Son derece iyi ve etkili bir konuşma tarzına sahiptir. Konuşarak ikna edemeyeceği kimse yoktur. İnandıkları her şey çok net ortadadır. Ancak bu durum sadece bugün için geçerlidir, yarın fikri, düşünceleri ve inandıkları değişebilir.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeğinin ikinci kişiliğinde ise; son derece içine kapanık, karanlık bir insan, tartışmacı ve son derece duygusal bir kişilik vardır. Tahammül edilmesi zor, kurduğu cümleler ile insanları kıran, hatta delip geçen bir kişiliğe sahiptir. İnsanların kırılıp, kırılmayacağını umursamadan hareket eder. Düşüncesizdir. Sürekli yer değiştirir ve kimseye haber vermez. Hem de arkasında ne gibi yıkımlar bıraktığına bile bakmaz.

İkizler burcu erkeğinin bu kadar karmaşık dünyası vardır. Öyle ki, her şey kısa bir sürede kolaylıkla değişebilir. Ancak her iki kişiliğinde değişmez özellikleri vardır. Hangi kişilik olursa olsun, onları sürekli ve uzun süre bir yerde tutmak imkansızdır. Her zaman hareket halinde olmak ister. Sürekli o daldan, başka bir dala konduklarını belirtmek gerekir.

İkizler burcu erkeği son derece akıllıdır. Bu durum iki kişilik içinde değişmez bir durumdur. Genel olarak kibar ve etkili konuşmacıdır. Zeki yapısı ile pratik çözümler üretmekte onların üstüne yoktur. Kolayca çözümler bulabilir ve uygulamaya koyabilirler. Ancak sürekli olarak fikir değiştirdiğini unutmamak gerekir. Aslında kolayca sıkılması ve bunalması bu konudaki en büyük etkendir.

Değişken bir yapıya sahip olan İkizler burcu erkeğini anlamak oldukça zordur. Çocuksu bir karaktere sahiptir ve bu nedenle sürekli olarak ilgi bekler. İnsanların kendisi ile ilgilenmesine bayılır ve bundan inanılmaz derecede keyif alır. Bu burcun erkeği aklına bir şey koyduysa mutlaka yapar. Kimsede buna engel olamaz. Yine de aldığı çoğu kararı zaten kendisi uygulamaz. Çabalamak ona göre değildir. Hiç bir konuda çabalamasa da, hayatın kendisine güzellikler sunacağını düşünür.

İkizler burcu erkeği çift karakterli olduğu gibi, çift kısmetlidir de. Karşısındaki her insana kolayca uyum sağlar. Diyalog kurma yeteneği her zaman üst düzeydedir. Karşısındaki insanlara sözünü kolaylıkla dinletebilir. İş konusunda sürekli yeni projeler ile dikkat çeker. Bu durumda üretmen olmaktan büyük keyif alırlar. Ancak maddi konularda sürekli değişkenlik gösterdiğini de belirtmek gerekir. Kimi zaman aşırı eli açık, kimi zamanda aşırı derecede tutucu olabilirler. Her iki durumda da, idare etmesini pek fazla beceremezler.

Tüm burçlar arasında, İkizler burcu erkeği en ele avuca sığmaz burçtur. Son derece havai bir kişiliği vardır. Fikirleri sürekli değişim gösterir. Aslında kafalarında sürekli birden fazla konu döner. Bu nedenle bir konuda odaklanmayı başaramazlar. Kimi zaman bu davranışı güvensizlik olarak görülebilir. Sorumluluk, İkizler burcu erkeğine göre değildir. Sorumluluk almaktan kaçan kişilikleri vardır. Kararlarını da daima kısa süreli alırlar. Uzun süreli kararlar almak, onları kısıtlayan bir durumdur.

İkizler Burcu Erkeği sosyal olarak aşırı derecede aktif olduğundan birçok arkadaşı ve tanıdığı vardır. Dostluğa daima önem verirler. Dostlarını ve arkadaşlarını desteklemek, onlara yardımcı olmak isterler. Aslında herkesin sevdiği bir insan olduklarını belirtmek gerekir. Bu nedenle her ortamda aranılan ve sevilen bir erkektir. Özellikle toplantı ve sohbetlerin neşe kaynağıdır. Espri yeteneklerinin üst düzey olması bu konuda kendilerine daima yardımcı olur.

İkizler burcu erkeği yerleşik ve düzenli bir hayattan zevk almaz. Hâl böyle olunca ev hayatına asla düşkün olmazlar. Sürekli dışarıda olmak ve arkadaşları ile vakit geçirmek isterler. Ev hayatına düşkünlükleri, yaşları ilerlediklerinde tersine döner. Aksi halde genç yaşlarda onları her gün evde bulmak neredeyse imkansız bir durumdur.

İkizler Burcu Erkeği Aşk

İkizler Burcu Erkeği Aşk

İkizler burcu erkeği aşk hayatında ciddi beraberliklerden uzakta bir görünüm sergiler. Genel olarak flört kurmaya yatkındır. Birlikte olduğu kadına, tam anlamıyla kadınlığını hissettirir. Birlikte olduğu kişinin kendisi gibi sürekli olarak hareketli olmasını ister. İkizler burcu erkeğinin aşk hayatında fantastik bir erkek olduğunu söylemek gerekir. Özgürlüğüne düşkündür ve bu nedenle ciddi beraberlikleri, yaş olarak ilerlemedikçe düşünmezler.

İkizler burcu erkeği aşık olduğunda sadık bir erkek olabilir. Ancak aşık olmadığı sürece sadece eğlence için ve keyif için birliktelik kurabilir. Aşık olduğunda gözü partnerinden başkasını görmez. O kişinin hayatındaki en büyük aşkı olduğunu düşünürse, hızlı bir şekilde evlilik kararı alır ve partneriyle yuva kurmak ister. İkizler burcu erkeği evlendikten sonra ya da aşık olduğunda durağan bir hâl alır. Aşk hayatının oldukça hareketli olduğunu söylemek gerekir.

İkizler burcu erkeğinin olumlu özellikleri

İkizler burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; çok yönlü olması en dikkat çekici özelliğidir. Kolaylıkla değişime ayak uydurabilirler. Uyumlu, her işin altından kalkabilen, eğlenceli, kolayca anlayan ve konuşkan bir erkektir. Enerjisi daima yüksektir, entelektüel, mantıklı ve arkadaş canlısı bir karaktere sahiptir. İkizler burcu erkeğinin diğer göze çarpan olumlu özelliği ise çekici ve bağımsız olmasıdır.

İkizler burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

İkizler burcu erkeğinin olumuz özellikleri arasında; sorumsuz, kararsız ve iyi yüzlü olması dikkat çekici olanıdır. Huzursuz bir yapıya sahiptir. Aşırı meraklı olması dikkat çeken olumsuz özelliğidir. Kolay sinirlenir ve bunu kontrol edemez. Kurnaz, şımarık ve gevezedir.

Burçlarla uyumu

İkizler burcu erkeği, Yay burcu kadınıyla uyumlu ve güzel birlikteliğe sahip olabilir. Hem macera, hem de eğlenceli birliktelik yaşayacağı burç ise, Balık burcu kadınını seçmelidir. Koç burcu kadınıyla fiziksel ilişkide güzel uyum kurabilirler.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

İkizler burcu erkeği yanındaki kadını kolaylıkla yönlendirebiliyorsa ondan hoşlanır. Bir kadın, İkizler burcu erkeğini anlıyor ve bunda zorluk çekmiyorsa, İkizler burcu erkeği de bunu hissediyorsa, o kadından mutlak hoşlanır demektir. İkizler burcu erkeği özgürlüğünü kısıtlamayacak, isteklerine göre hareket edecek, kendi ayakları üzerinde duran ve güçlü kişiliğe sahip olan kadınlardan hoşlanır. Kendisine tahammül edebilen kadınlar ilgisini çeker. Aksi halde o kadından hoşlanmaz ve uzaklaşır.

Nasıl etkilenir?

İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

İkizler burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız onun değişimci ruhuna ayak uydurmanız gerekiyor. Şunu belirtmek gerekir, İkizler burcu erkeğini etkilemek kolaydır ancak ilgisini sürekli olarak tutmak oldukça zordur. Entelektüel olmalı ve mantıklı olmalısınız. Aklını her zaman iyi kullanan kadınlardan etkilenirler. İkizler burcu erkeğinin sizi tam olarak çözmesine izin vermeyin. Bu sayede sürekli ilgisini çekebilir ve etkileyebilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

İkizler burcu erkeği değişimden ve yeniliklerden hoşlanır. Eğlence hayatına olan düşkünlükleri çok fazldır. Sürekli dışarıda olmak, birşeyler ile ilgilenmekten hoşlanır. Özgürlüğü hissetmekten ve bağımsızlık içersinde olmaktan, dilediği gibi hareket etmekten hoşlanır.

Hediye seçimi

İkizler burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız yeni ve ünlü bir kitap alabilirsiniz, çünkü İkizler burcu erkeği okumaya bayılır ve sürekli yeni bilgiler edinmek ister. Sürekli olarak seyahat eden İkizler burcu erkeğine hoş deri çanta, valiz veya ona bir uçak bileti bile alabilirsiniz. İşine yarayacak minik aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenebileceği bir kurs hediye edebilirsiniz.

İkizler burcu erkeği. İkizler burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.