İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu kadını fiziksel olarak oldukça çekici bir vücuda sahiptir. Genel olarak boyları uzundur. Bedenleri oldukça biçimlidir. Bacakları ve kolları özellikle uzundur. Tenleri biraz kırmızıya kaçar. Saçları kumral ve dalgalıdır. Oldukça iyi gören gözleri, açık kahverengidir. Kıyafet konusunda da oldukça iyi olan İkizler kadını her zaman modayı takip eder ve uyumlu, pahalı markalar giymeyi tercih eder.

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri

İkizler Burcu Kadını: İkizler burcu kadını son derece neşeli ve enerji dolu bir kişiliğe sahiptir. Yerinde duramayan, hareketli yapısı ile insanların dikkatini üzerlerine çekmeyi başarır. Birbirinden farklı kişiliğe sahip olmasından dolayı kararsızlık çekebilir. Fikirleri sürekli olarak farklılık gösterir.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını pratik bir zekaya sahiptir. Hızlı düşünebilir ve hızlı harekete geçebilir. Çekici bir kadındır. Özellikle erkekler tarafından çok beğenilir. Ancak şunu belirtmek gerekir, İkizler burcu kadınını çözmenin kolay olduğunu düşünenler, çok fazla yanılıyor demektir. İkizler burcu kadını çözülmesi zor bir kadındır.

İkizler burcu kadını hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak sürekli aktiftir. Sürekli olarak farklı konulara ilgi gösterirler. Acelecidir, sabretmeyi bilmezler. Hareketli yaşamaktan çok hoşlanırlar. Özellikle yolculuk yapmaya bayılırlar.

İkizler burcu kadını her zaman yeni bilgiler edinmekten, yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Bu nedenle oldukça geniş bir arkadaş çevresine sahiptir. Yalnız kalmaktan nefret ederler. Her zaman birileri ile muhabbet etmek ister. Oldukça konuşkan bir yapıya sahiptir. Herkesi de bulundukları ortama sokmazlar, fikir bakımından kendisi ile aynı özelliği taşıyan insanları seçerler. Oldukça meraklıdır ve bu özellikleri asla bitmez.

İkizler burcu kadını hırslı yapıya sahiptir. Bu özelliğinin yanına hırslı olmaları da eklenince, karşısına çıkan her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmesini bilir. Burcunun erkeğine göre daha azimli olduğunu söylemek mümkündür. Konuşmalarının etkileyici olmasından dolayı, insanları kolayca etkileyebilir ve ikna edebilir.

İkizler burcu kadını akıllı ve kültürlüdür. Renkli kişilikleri vardır. Zarif ve zekidir. Herkes tarafından beğenilen ve aranılan bir kadındır. Kültürlü yapısını aslında meraklı olmalarına da bağlamak yanlış olmaz. Sürekli önemli bilgiler edinir, okur ve öğrenir.

İkizler burcu kadını farklılıktan hoşlanır. Bu nedenle aslında aynı anda birden fazla konuya ilgi duyabilir. Değişimden yanadır, geleneklere fazla bağlı değildir. Son derece iyi niyetlidir, kötülük yapmak akıllarının ucundan geçmez. Kendisine vakit ayırmayı sever.

İkizler Burcu Kadını insanların kendisine ilgi göstermesinden hoşlanır. Ancak insanların onu kısıtlamasından hoşlanmaz. Çünkü özgürlükçü bir yapıya sahiptir. Emir almaktan nefret eder. İkizler kadınından bir şey isteyecek kişi mutlaka rica etmelidir. Aksi halde ters tepki alacaktır.

İkizler kadını hayal kurmayı sever. Hayatlarının her zaman en üst seviyede olması için uğraşırlar. İnsan ilişkilerinde oldukça iyi olduklarını söylesek, yanılmış olmayız. Onu değiştirmek oldukça zordur. Ancak kendisine sunulan fikirleri de dinlemekten yanadır, bu fikirleri kafasında düşünür, hoşuna gidiyorsa uygular.

İkizler burcu kadını para konusunda tutumludur. Fazla para harcamaktan hoşlanmaz. Maddi olarak elinde güç bulunmasını ister. Bunun nedeni ise aslında isteklerine ulaşma yolunda paranın gerçekten en önemli faktör olduğunu bilmeleridir.

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler burcu kadını aşk hayatında bağımsızlıktan yanadır. Kolay kolay kendi özgürlüğünü kısıtlamaz. Bu durum ancak gerçekten aşık oldukları zaman değişim gösterir. Zaten bir erkeğin ona yaklaşması oldukça zor bir durumdur. Kendisine uygun gördüğü kişi ile birlikte olur. Kendisini kısıtlayacak bir erkek ile asla sevgili olmaz, bırakın aşık olmayı.

İkizler burcu kadını aşk hayatında birlikte olacağı kişiyi birçok sınavdan geçirir. Erkek bu sınavları geçmeyi başarırsa İkizler burcu kadını ile birlikte olabilir. Aşk hayatında da oldukça eğlencelidir. Güzel ve hareketli zamanlar geçirmekten yanadır. Sevdiği zaman aşırı kıskanç olabilir.

İkizler burcu kadınının olumlu özellikleri

İkizler burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici özelliği zeki olmasıdır. Her zaman uyumlu olmasını bilir. Bilgi seviyesi oldukça yüksektir. Esprilidir ve eğlenceli bir kadındır. İletişim yeteneğinin üst düzey olması olumlu özelliklerinden öne çıkanıdır. Entelektüel, anlama yetisi yüksek, mantıklı ve sosyal bir kişiliğe sahiptir.

İkizler burcu kadınının olumsuz özellikleri

İkizler burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; yüzeysel olması ve duygusuz olması en dikkat çekici olanıdır. Kimi zaman sinirli davranışlar sergileyebilir. Karar vermekte zorluk çeker. Huzursuz ve dedikodu yapmaya eğilimlidir. Aşırı meraklı olması da kimi zaman olumsuz bir özellik olarak gösterilebilir.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

İkizler Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

İkizler burcu kadını ciddi kişiliğe sahip, enerji seviyesi yüksek erkeklerden hoşlanır. Onun hoşlanacağını erkek mutlaka değişime açık bir kişiliğe sahip olmalıdır. Onu kısıtlamayacak, kendisine tahammül etmesini bilecek erkeklerden hoşlanır. Kimi zaman kendi istediği gibi davranabilecek erkeklerden hoşlanır. Sıkıcı olmayan, kendisine uygun, bakımlı ve yakışıklı erkeklerden hoşlanır.

Nasıl etkilenir?

İkizler Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

İkizler burcu kadınını etkilemek oldukça zordur. Onu etkilemek için öncelikle dostça yaklaşmak gerekir. Zeki erkeklerin onu etkileme şansı oldukça yüksektir. Ayrıca onu zaman zaman serbest bırakacak, eğlenmeyi bilen ve dışa dönük erkekler etkileyebilir. Kendisine sık sık güzel sözler söyleyen erkeklerden etkilenir. Abartmamak şartıyla, ona iltifat eden erkek, İkizler burcu kadınını etkileyebilir. Dürüst olarak onu etkilemekte başarılı olunabilir.

Nelerden hoşlanır?

İkizler burcu kadını özellikle eğlenmekten hoşlanır. Farklı yerlere gitmekten, yeni yerler keşfetmekten hoşlanır. Arkadaşları ile sohbet etmeyi sever, onlarla eğlenceli zamanlar geçirmekten hoşlanır. Ayrıca İkizler burcu kadını yolculuk yapmaktan da aşırı derecede hoşlanır. Maceradan ve heyecandan hoşlanır.

Hediye seçimi

İkizler burcu kadınına güzel bir kalem ya da defter alabilirsiniz. Çünkü İkizler burcu kadını haberleşmekten, yazmaktan ve çizmekten hoşlanır. Maddi olarak güçlüyseniz ona cep telefonu da alabilirsiniz. Değişimden hoşlanan yapıları görüntülerine de yansır. Bu nedenle toka, kemer veya çanta alabilirsiniz. Yolculuk yapmayı seven İkizler burcu kadınına farklı bir bavul almak hiçte kötü bir fikir olmayacaktır. Ayrıca kitabını daha rahat okuması için küçük okuma lambası da alınabilir.

İkizler burcu Kadını. İkizler burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.