İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler burcu kadını aşk hayatında kendi zeka seviyesine uygun bir partner ister. Bu beklentisinin karşılanması için de sürekli olarak partner değişiminde bulunabilirler. İkizler burcu kadını oldukça cazibeli, espri yeteneği yüksek, akıllı ve hareketli bir kadındır. Genellikle İkizler burcu kadını istediği gibi bir partneri bulmakta oldukça zorluk çeker. Özgürlüğünü kısıtlayacak erkekten de olabildiğince uzak durmaya çalışır.

İkizler burcu kadını aşk hayatında duyguların yoğun olduğu bir hayatta mutlu olacağını düşünür. İstediği partner kendisi gibi hareketli olmalıdır, sosyal olarak aktif olmalıdır. Ayrıca son derece romantik bir erkek ister. Bunlar tamam diyen bazı erkekler ise kıskançlıktan da uzak olmalıdır. Aşk konusunda daima iyi ve hoş fikirleri olan bir erkek ister. Tüm bunların bir erkekte buluşması oldukça zordur, bu nedenle İkizler burcu kadını partner değişimde bulunur.

İkizler burcu kadınının aşk hayatı

İkizler burcu kadınının etrafında her zaman karşı cins bulunur. Dişi olarak çok ama çok çekicidir. Etrafında bulunan erkeklerde çekiciliğinden etkilenir, bunun farkında olan İkizler burcu kadını da onlarla oynamayı tercih eder. Tüm bu olumsuz özelliklerine rağmen karşınıza geçtiğinde her şeyi olduğu gibi anlatacak bir kadındır. Eğer İkizler burcu kadını bir erkeğe tamam derse, o erkek İkizler burcu kadını ile birlikte olmadan önce ona verdiği tüm sözleri yerine getirmelidir.

İkizler burcu Kadını aşk. İkizler burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.