İkizler Burcu Erkeği Aşk

İkizler burcu erkeği aşk hayatında mükemmele yakın bir erkektir. Bir madalyon gibi iyi yüzlüdür. Sıcak, yakınlıkla dolu bir beraberlik tercih eder. İkizler burcu erkeği anlaşılması zor bir erkektir ancak elde tutulduğu sürece hoş bir beraberlik yaşanacak bir erkektir.

Zekaları ve hisleri oldukça gelişmiştir, partnerinin ne istediğini kolaylıkla sezebilirlr. Birlikte olduğu kadına tam anlamıyla kadınlığını hissettirmeyi başarır. İkizler burcu erkeği oldukça hareketlidir ve canlı kişiliğe sahiptir. İkizler burcu erkeği ile aşk yaşayan bir kadın tam olarak kendini çözmesine izin vermemelidir. İnsanları anlamıyormuş gibi görünebilir ama aslında bu böyle değildir. Partnerini hemen herkesten kıskanır, oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Dışarıdan bakıldığında gözü dışarıda görünür ancak sevdikleri zaman bu durum aslında böyle değildir. Rol yapmayı iyi bilir ancak partneri tarafından kolayca fark edilirler.

İkizler burcu erkeğinin aşk hayatı

İkizler burcu erkeği ile birlikte olmayı başaran kadını tebrik etmek gerekir, çünkü İkizler burcu erkeği tam anlamıyla fantastik bir tiptir. İkizler burcu erkeği gerçek aşkı arar, bulana kadar aramaktan vazgeçmez ancak kimi zaman iş işten geçmiş olur. Kendisine aşık olan bir kadından emin olana kadar karşı taraf çoktan vazgeçebilir. Espri yeteneği gelişmiştir ve zekasıyla kadınları kolayca etkilemeyi başarabilirler. Aşık olmadığı zaman birçok kadın ile birliktelik kurabilir, bunun nedeni ise gerçek aşkı aramasıdır ancak dışarıdan tam bir çapkın olarak göründüğünün farkında değildir.

Gerçek aşkı bulduğuna inandığı zaman hemen evlilik kararı alabilir. Bulduğu kadın eğer İkizler burcu erkeğinin tutkularını paylaşması başarırsa, bu erkeği elinde tutmayı başarabilir. Oyunlar oynamayı sever, yolunun üstünde durmak yerine kenardan kontrol eden kişi olunmalıdır. Tüm dikkatini üzerinize çekmeniz gerekir.

İkizler burcu erkeği aşk. İkizler burcu erkeğinin aşk hayatı.