İkizler Burcu Erkeği Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve koç kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve Koç kadını arasında kısa vadeli birliktelik kurulursa, harika zamanlar geçirebilirler. Ancak bu birliktelik sadece kısa süreli olacak diye kesin bir şey de yoktur. Koç burcu kadını lider olma isteğini bu birliktelikte biraz dizginleyebilirse, uzun süreli aşk yaşamaları olası bir durumdur.

İkizler burcu erkeği ve boğa kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ile Boğa kadını arasında kurulacak ilişki zorluklar ve tartışmalar ile geçecektir. Uzun süreli aşk yaşamaları neredeyse imkansız bir durumdur. Birliktelikleri her zaman zorlu ve kısa süreli olmuştur. Sonu ise daima mutsuzluk ile biter.

İkizler burcu erkeği ve ikizler kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve İkizler kadını arasında kurulan ilişki gerçekten çaba ister. Bu ikili sürekli gayret ederse bu ilişki uzun süreli olabilir. Ancak bu ikilinin birlikteliği gerçekten ilgi çekici olabilir. Uzun süreli birliktelik kurma ihtimalleri ve uzun sürede mutlu olma şansları gerçekten düşüktür.

İkizler burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve Yengeç burcu kadını arasında kurulacak bir ilişki baştan, sona kadar sorunlar ile dolu olacaktır. Ne yaparlarsa yapsınlar bu kadar sorun ile baş etmeyi başaramazlar. Olurda, evlilik kararı alırlarsa, ki oldukça zor bir ihtimal, gerçekten kavga, tartışma ve mutsuzluk ile geçen bir birliktelik olacaktır.

İkizler burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve Aslan kadını arasında kurulan birliktelikte uyum yakalama ihtimali oldukça yüksektir. İkizler erkeği ve Aslan kadını biraz da olsa gayret gösterirse ideal, mutlu ve huzurlu bir birliktelik kurabilirler. İki burcun insanının da aşkları gerçekten tutkuludur. Kalıcı bir evlilik için gerekli olan her şeye sahiptirler.

İkizler burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumu

İkizler burcu erkeği ve Başak burcu kadını arasındaki ilişki zorluklar ile geçecektir. Kafa olarak iyi bir ikili olduklarına hiç şüphe yoktur ancak evlilik kararı aldıklarında gerçekten zorlu bir sürece girdiler demektir. Evlilik yaşantılarında anlaşmaları neredeyse imkansızdır.

İkizler burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve Terazi kadını arasında kurulan birliktelik gerçekten ilginç olacaktır. Çekici bir aşk yaşamaları olasıdır. Bu ikili, birbirinin kötü yanını fazla kurcalamazsa mutluluğu yakalayabilir. İkizler erkeği ve Terazi kadını arasında tutkulu bir aşk yaşanabilir ve sonucunda evlilik kararı alıp, mutlu olabilirler.

İkizler burcu erkeği ve akrep kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve Akrep kadını arasındaki ilişki gerçekten zorluklar ile geçecektir. Uyumu yakalamaları gerçekten zordur. Bu ikilinin aşkları ne kadar tutku dolu olsa da, beraberlikleri bir süre sonra monoton bir hâl alacaktır. Hatta birbirlerine düşman olma ihtimalleri bir vardır.

İkizler burcu erkeği ve yay kadını aşk uyumu

İkizler burcu erkeği ve Yay burcu kadını fazla fedakar değildir. Bu nedenle kurdukları ilişkide başarıyı yakalamaları oldukça zordur. Sevgililik zamanlarında ya da evlilik zamanlarında çok fazla çaba göstermeleri gerekir. Bu durumda ikilinin çok fazla yorulacağını söylemek gerekir. İkizler erkeği ve Yay kadını arasındaki birliktelik kısa süre içerisinde başlayabilir ve kısa süre içerisinde sonlanabilir.

İkizler burcu erkeği ve oğlak kadını aşk uyumu

İkizler erkeği ve Oğlak kadını arasındaki birliktelik uzun süreli ve mutluluk dolu olabilir ancak bunun mümkün olması için geçerken tutkulu bir aşka sahip olmaları gerekir. Birlikteliklerinin yürümesini istiyorlarsa tutucu olmamaları ve uçarım davranışlardan kaçınmaları gerekir.

İkizler burcu erkeği ve kova kadını aşk uyumu

İkizler burcu erkeği ve Kova burcu kadını arasındaki ilişkide pek fazla tutkulu aşk beklememek doğru bir davranış olacaktır. Ancak evlilikleri uzun süreli, sevgi ve saygı içerisinde olabilir. İlk zamanlarda olmasa dahi, evlilikleri ilerledikçe tutkulu bir aşkı yakalamaları olası bir ihtimaldir.

İkizler burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu

İkizler burcu erkeği ve Balık burcu kadını arasında kurulan bir ilişki daima risk taşır. Kısa süre sonra gerçekten sıkıcı ve monoton bir birlikteliğe sahip olabilirler. Her ne olursa olsun, mutsuz bir evlilik hayatına sahip olacaklardır. Çaba gösterseler dahi gerçekten bu durumun değişmesi zor olacaktır.

İkizler burcu erkeği burç uyumu. İkizler burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.