İkizler Burcu Günlük Fal

24 Kasım 2014 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Fal:

İkizler Burcu Günlük Fal Hürriyet

Yaşamsal tercihlerinizi ilgilendiren konularda farkında olarak ya da olmayarak önemli adımlar atıyor olabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Dolayısıyla, aslında girmemeniz gereken alanlara veya bazılarını rahatsız edebilecek işlere giriyorsanız hareketlerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Günlük Fal Milliyet

Çevrenizde uyumun ve neşenin arttığı bir gündesiniz. Özellikle evliliğe dair konularda olumlu enerjiler gözüküyor. Gerek eşinizle gerekse ortaklarınızla paylaşımlarınız artacak. Öte yandan hukuki işlerinizde yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Aşırı iyimserliğe kapılmadan daha soğukkanlı olmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Günlük Fal Sabah

Ay ve Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişisel duygularınızda belirli bir aşama geçiriyorsunuz. Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugün içinde, alıngan ve kırılgan bir tutum içinde olacaksınız. Çevrenizdeki her şeyin uyumlu ve dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

İkizler Burcu Günlük Fal Posta

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Fal Vatan

İkizler Burcu

İkizler Burcu Günlük Fal Takvim

Maddi açıdan biraz darlık geçirseniz de zamanla bu sorununuzu çözeceksiniz. Beklediğiniz bir haber gelecek. Sizin lehinizde bir haber olacak bu.

İkizler burcu günlük fal. 24 Kasım 2014 Pazartesi İkizler burcunun günlük falı.
24 Kasım 2014 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları:

24 - 30 Kasım Haftası: İkizler Burcu haftalık burç yorumu güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin....

24 - 30 Kasım: Bu hafta Yay burcundaki yeniayla birlikte sizi daha aktif ve hareketli bir dönem bekliyor. Bir süredir hareketsiz kaldığınız ya da ilerletemediğiniz koşulları a...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!