İkizler Burcu Günlük Fal

9 Aralık 2016 Cuma İkizler Burcu Günlük Fal:

İkizler Burcu Günlük Fal Hürriyet

Kime güvendiğinize veya neye inandığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Size daha fazla görev ve sorumluluk almanız için baskı yapan kişiler olabilir. Açık fikirli olmalı, ama kendi plan ve projelerinizi ön planda tutmalısınız.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Değişim ve dönüşüm ön plana çıkıyor! Değişiklik ve yenilik yapmak arzusu ya da ihtiyacı artıyor. Beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir.
Sevdiklerimiz veya ait olduğumuz topluluk için en iyisi ne ise o kararı almaya çaba göstermeliyiz. Hassas olduğumuz konular belirginleşebilir.
Maddi başlıklı konularda aşırı harcamalardan veya gereksiz risklerden kaçınılmalı. Görev ve sorumlulukların ihmal edilmesi sorunlara neden olabilir. Daha ciddi ve mantıkla çalışılması gerekiyor.
Bugün Kova burcuna geçen Venüs eski işlerin tamamlanıp biraz dinlenme zamanı geldiğini gösteriyor. Önümüzdeki üç haftalık süreçte sosyal hayatımıza veya ilişkilere ya da hayallerimizi gerçekleştirmek için kendimize daha fazla zaman ayırmak isteyebiliriz. Farklı yönlerimizi ortaya çıkartabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Günlük Fal Milliyet

Günlük burç: Sabah saatlerinde kendinize daha güvenli olabilirsiniz. İşlerinizi öğleden sonraya bırakmamaya çalışın. Beklentide olduğunuz konuları başlatabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında geleceğinizle ilgili konularda para harcayabilirsiniz. Teknik konuları çözeceğiniz bir gündesiniz.

İkizler Burcu Günlük Fal Sabah

Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. Bazen, fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın.

İkizler Burcu Günlük Fal Sözcü

Hedeflerinizle ilgili güveninizin yerine gelmesi, kendinizi güvende hissetmeniz ve kendiniz için alış veriş yapmak istemeniz mümkündür. Hatırası olan eşyalara, antikalara yönelebilir, su temalı objeler satın alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Fal Vatan

İkizler Burcu

İkizler Burcu Günlük Fal Takvim

Kartınız Işık... Sevdiklerinizle birlikte olmanın tadını çıkarın. Özellikle bekarlar için sevdikleri ile mutlu bir birliktelik görünüyor.

İkizler burcu günlük fal. 9 Aralık 2016 Cuma İkizler burcunun günlük falı.
9 Aralık 2016 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları:

5 - 11 Aralık Haftası: Tarot kartlarınız: Asiklar - Adalet - Asilan Moraliniz çok iyi olmayacak ve bu olumsuz duygularınızı işyerinizde de yansıtacaksınız ve a...

5 - 11 Aralık: Bu haftadan başlayarak uzaklarla, yeni insanlarla ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz daha heyecan verici olanaklar var. Yolculuklar sizi daha özgür kılabilir, ...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!