İkizler Burcu Sağlık

İkizler burcu insanları genel olarak omuz ağrıları ve kola ağrılarına yatkındır. Bunun nedeni ise, İkizler burcunun sinir sistemini, omuz ve kolları yönetmesidir. Özellikle kol ve köprücük kemiklerine dikkat etmeleri gerekir. Soğuk algınlığına ve bronşite de yatkındırlar çünkü İkizler burcu aynı zamanda akciğeri de yönetmektedir. Sürekli sinirli ve huzursuz yapıları vardır.

Burcu İkizler olan kişilerin fiziksel yapılarında, uzun boy, orantılı bir beden, uzun kol ve bacaklar dikkat çeker. Kırmızıya kaçan ten renkleri vardır. Saç rengi kumral, göz rengi ise genellikle kahverengidir. Gözleri de gerçekten iyi görür.

İkizler Burcu Hastalıkları

İkizler burcu insanları hem fiziksel hem de ruhsal olarak kolay kolay hastalanmazlar. Yine de sinirlerine hakim olmaları, enerjilerini kontrol etmeleri gerekir. Aksi halde gerginlikleri yüzünden uykusuzluk çekebilir. İkizler burcunun vücutta yönettikleri bölgeler nedeniyle, soğuk algınlığı ve ciğer hastalıkları, burcun yakalanabilecekleri rahatsızlıklardır. Hastalandıkları zaman bildikleri okur, kimseyi dinlemezler. Hareketli oldukları için, kolay kolay kilo almazlar.

İkizler burcu sağlık. İkizler burcunun sağlığı. İkizler burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!