Akrep Burcu

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Yönetici gezegenleri Plüton ve Mars olan Akrep burcun en önemli genel özelliği, son derece kararlı bir karaktere sahip olmalarıdır. Detaycıdır ve her konuyu incelemek ister. Parasal konularda en güçlüsü olmak ister. Tutku, Akrep burcunun en belirgin genel özelliğidir. Akrep burcu insanları genel olarak acıma duygusundan yoksundur.

Akrep burcu, genel özellikleri bakımından tartışmacı ve kavgacıdır. Aşırı derece özgürlük düşkünü olduklarını söylemek gerekir. Ancak, fazla serbest olmak zaman zaman onları derinden yaralayabilir. Dışarıdan bakıldığında son derece sert fiziksel özellikleri vardır. İş hayatına fazla önem vermezler. Son derece iyi giyinirler. Giyim konusunda yetenekli olduklarını söylemek gerekir. Paraya fazlasıyla önem verirler.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği duygusal bir kişiliğe sahiptir. Duyarlı yapılarından dolayı insanlar tarafından beğenilen kişilerdir. Kararlıdır ve aldıkları kararlardan dönmezler. Hayatın sunduğu her zevke karşı aşırı düşkünlükleri vardır. İnsanlara karşı şüpheci davranışları vardır, kolay kolay güvenmezler. Ayrıca eleştirmeyi de çok severler. Bu yüzden kimi zaman insanları kırarlar.

Akrep burcu erkeğinin fiziksel olarak özellikle gözleri çok etkileyicidir. Bakışları ile ne hissettiklerini kolayca karşı tarafa aktarabilir. Aynı zamanda açık sözlüdür. Ne düşünüyor, ne hissediyorsa direkt olarak karşısındaki insana söyler. Maddiyata fazlaca önem verir. Para onlar için güvenlik ve güç anlamına gelmektedir. Analiz yetenkleri üst düzeydir. Her türlü sorunun altından kalkmasını bilirler.

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını oldukça cazibeli bir tiptir. Azimli yapısı ile pes etmeyi bilmez ve hırslı yapısı ile hedeflerini peşinden koşarlar. Akıllıdır ve zekalarını kullanmasını iyi bilirler. Sezgileri de oldukça kuvvetlidir ve açık bir şekilde ifade edilmeyenleri anlayabilirler. Mizaçları gerçekten hoştur. Kendilerine yapılan iyilik veya kötülüğü asla unutmaz. Davranışlarını da buna göre seçer.

Akrep burcu kadını oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Kendisinin olan her şeyi ya da kendisininkinden üstün olan her şeyi kıskanabilir. Gururludur ve bunun kırılmasından nefret ederler. Tıpkı burcunun erkeğ gibi şüpheci yaklaşımları vardır. Fiziksel olarak çok çekicidir ve bu sayede tüm dikkatleri üzerine çekmesini bilir.

Akrep Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Akrep olan kişiler oldukça inatçı bir kişiliğe sahiptir. Dediğim dedik der ve bildiğini okur. Ayrıca aşırı derece kıskanç bir kişiliğe sahiptirler. Çok dikkatli yapıları vardır ve özellikle normal kişilerin fark edemediklerini fark ederler. Yükselen Akrep liderlik özelliği taşır ve her zaman dikkat çekmek ister. Kinci insanlardır ve ancak, intikam aldıktan sonra affederler.

Akrep Burcu Ünlüleri

Yerliler: Mustafa Kemal Atatürk, Süleyman Demirel, Mesut Yılmaz, Necmettin Erbakan, Nazlı Ilıcak, Müjdat Gezen, Hıncal Uluç, Emel Sayın, Zeynep Aksu, Tanju Çolak, Mustafa Denizli, Yılmaz Erdoğan, Sergen Yalçın, Zerrin Özer.

Yabancılar: Bill Gates, Alfred Nobel, Leonardo Di Caprio, Demi Moore, Rock Hudson, Alain Delon, Martin Luther, Indria Gandhi, Prens Charles, Carl Sagan, Claude Monet, Robert Louis Stevenson, Albert Camus, Ezra Paunds, Boris Becker.

Akrep Burcu Erkeği ve Kadını Aşk

Erkeği: Akrep burcu erkekleri, aşk hayatlarında karşı cinsin nefesiniz kesebilecek özelliklere sahiptir. Etrafında birçok kadın vardır ve son derece çapkın davranışlar sergilerler. Bir kadınla birlikte olmak istiyorsa, çekim güçlerini kullanarak bunu mutlaka başarırlar. Aşık olduklarında son derece kıskanç ve sahiplenici olurlar, partnerine fazlasıyla değer verirler. Aslan, Boğa ve Başak burcu kadınıyle uyumlu birliktelik kurabilirler.

Kadını: Söz konusu aşk hayatı olduğunda dikkatli davranışlar sergiler. Kısa birlikteliklerden uzak durmaya çalışır. Burcunun erkeğinin aksine, Akrep burcu kadını sadık ve içten bir aşıktır. Sevdiği zaman sahiplenici ve kıskanç olabilir. Birlikte olduğu kişi son derece beyefendidir. Ancak, Akrep burcu kadınının fazla duygusal olmadığını söylemek gerekir. Balık ve Terazi burcu erkeğiyle uyumlu bir aşk hayatına sahip olabilir.

Akrep Burcu Nelerden Hoşlanır

Akrep burcu insanları para harcamaktan, yeni şeylere sahip olmaktan hoşlanır. Yeni kıyafetler almaktan ve yeni eşyalara sahip olmaktan büyük keyif alırlar. Gizemli olan şeylere ilgileri fazladır. Araştırma yapmaktan büyük keyif alırlar.

Akrep Burcunu Etkilemenin Yolları

Akrep burcunu etkilemek istiyorsanız, öncelikle onu olduğu gibi kabul etmeyi bilmelisiniz. Asla ama asla onu değiştirmeye çalışmamalısınız. Kendisinden daha akıllı ve bilgili kişiler ilgilerini çekmez, ona göre davranın. Akrep burcunu uyumlu, yumuşak ve sakin davranışlarınızla etkileyebilirsiniz.

Akrep Burcu. Akrep burcunun genel ve fiziksel özellikleri. Akrep burcu erkeği, kadını, ünlüleri ve yükseleni. Akrep burcu nelerden hoşlanır, etkilemenin yolları ve aşk hayatı.
Burçlar
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!